Naujienos

Alytaus Jotvingių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi

Alytaus Jotvingių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi
Alytaus Jotvingių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi
krašto apsaugos ministro A. Anušausko, švietimo, mokslo ir sporto ministro G.Jakšto bei Lietuvos nacionalinio muziejaus direktorės R. Kačkutės įteikta padėka už pilietiškų mokinių ugdymą, istorijos ir kultūros puoselėjimą ir pažinimo skatinimą bei stiprios mokyklos bendruomenės kūrimą.
Alytaus Jotvingių gimnazija dalyvavo atrankoje 2023 m. Gedimino pilies bokšto Lietuvos valstybinei vėliavai gauti. Ši graži iniciatyva perduoti vienai Lietuvos mokyklai Gedimino pilies bokšto trispalvę kilo 2005 metais, siekiant pagerbti ir paskatinti mokyklas, aktyviai dalyvaujančias ugdant vaikų ir jaunimo pilietiškumą, visuomeninį ir pilietinį aktyvumą, skatinant šalies istorijos, kultūros ir Lietuvos kariuomenės pažinimą. 
Net 30 mokyklų pretendavo į teisę saugoti šį valstybės simbolį. Komisija, sudaryta iš Krašto apsaugos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijų ir Lietuvos nacionalinio muziejaus atstovų, išrinko mokyklą, kuriai iškilmingos ceremonijos metu buvo perduota Gedimino bokšto vėliava. Nors atrankos nelaimėjome, tačiau tikime, kad dalyvavimas šioje iniciatyvoje dar labiau sustiprins mūsų gimnazijos bendruomeniškumą, pilietiškumą, tolerancijos bei visuomeninių vertybių ugdymą ir ateityje turėsime garbės į savo gimnaziją parsivežti Gedimino pilies bokšto Lietuvos valstybinę vėliavą.
 
Image