Vadovų darbotvarkės

Direktoriaus Donato Vasiliausko darbotvarkė  sausio mėnesį mėnesį

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Rasos Dainauskienės darbotvarkė sausio mėnesį

11 d. 15.00 val. SkaityklojeDalykų metodinių grupių vadovų pasitarimas dėl ataskaitų ir planavimo.

Iki 15 d. IV klasių mokinių VBE pasirinkimų koregavimas.

16 d. 8.00 - 10.15 val. 2024 m. matematikos tarpinio patikrinimo bandomasis patikrinimas.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Nijolės Makštutienės darbotvarkė sausio mėnesį

3d. 10.00 val. Skaitykloje. Kvalifikacijos tobulinimo mokymai: „Organizacijos misijos, vizijos vertybių formavimas. Komunikacijos strategija”.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Renatos Romanovienės darbotvarkė  sausio  mėnesį

9 d. po 4 pamokų abu koncentrai kartu skaityklojePasitarimas dėl Šimtadienio 2024: III –IV klasių vadovų ir mokinių atstovams.

17 d. 10 val.  Anglų k. olimpiados (III gimnazijos klasių mokiniams) savivaldybės etapas

Erasmus+ projekto “Į žaliąją Europą su MEPA” gerosios patirties turas 2024:

• Vilnius  12d.
  • Marijampolė 17d.
  • Jonava-Anykščiai - Utena 18 – 19d.

Spausdinti