TUC

All Stories

Tolerancijos ugdymo centrams – 20 metų

Alytaus Jotvingių gimnazijos Tolerancijos centro koordinatorė Rima Bartkienė lapkričio 15 d. dalyvavo LR Vyriausybės rūmuose vykusiame Tolerancijos ugdymo centrų dvidešimtmečio minėjime. Minėjimą organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

Tolerancijos ugdymo centrams – 20 metų

Konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Augustė Pigagaitė, IIId klasės mokinė, dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Mokinę konsultavo etikos mokytoja metodininkė Danutė Sasnauskienė.

Kviečiame susipažinti su Augustės darbais.

Lietuvių kalbos mokytoja Rima Bartkienė.

Konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Gedulo ir vilties dienos minėjimas Alytuje

Alytaus mieste birželio 14 d. paminėta Gedulo ir vilties diena. Tolerancijos ugdymo centrai iš Jotvingių, Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų gimnazijų, Piliakalnio progimnazijos, „Sakalėlio“ pradinės mokyklos ir „Drevinuko“ mokyklos-darželio prisijungė prie minėjimo gamindami Vilties paukščius.

Gedulo ir vilties dienos minėjimas Alytuje