Naujienos

Europos dieną Jotvingiai paminėjo dalyvaudami tarptautinėje konferencijoje 

Europos dieną Jotvingiai paminėjo dalyvaudami tarptautinėje konferencijoje 

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.

Europiečių stiprybė – jų vieningoje įvairovėje. Bendros vertybės – žmogaus orumas, laisvė, demokratija, lygybė, teisinės valstybės principas ir žmogaus teisės – europiečius vienijanti ašis. Europos Sąjungos vertybės - augina asmenybes, kuria palankią, saugią ir žalią aplinką. Alytaus Jotvingių gimnazijos mokiniai šią dieną paminėjo dalyvaudami Europos egzamine ir tarptautinėje konferencijoje ,,EPAS sustainability“, kurią organizavo mūsų Erasmus+ projekto ,,Go Europe green with EPAS“ partneriai IV. Gimnazija ,,Marko Marulic“ iš Splito miesto KroatijojeJotvingių gimnazijos  IIIa klasės gimnazistai Domas Valentinas ir Titas Bartusevičius pristatė pranešimą ,,Ekologinis turas po Žuvinto biosferos rezervatą ir Metelių regioninį parką“. Konferencijos metu buvo pristatomi pranešimai apie tvarumą, ekologines problemas ir jų sprendimus. 

 MEPA komandos informacija

Image