MEPA

Jaunieji MEPA ambasadoriai apie ES veiklą stabdant klimato pokyčius

Alytaus Jotvingių gimnazijos jaunosios MEPA ambasadorės Meda Kuzmickaitė (IIb), Saulė Mastauskaitė (IIb), Gabija Češkevičiūtė (IIc), Marta Marčiulaitytė (IIa), Orinta Muliuolytė (IId), Sharona Debora Kozak (IIe) ir Audinga Sudvajūtė (IIf)  parengė ir istorijos pamokose skaitė pranešimus bendraamžiams apie klimato kaitą,

Europos Sąjungos veiklą stabdant klimato pokyčius ir apie tai, ką galime padaryti mes saugodami savo planetą. STEAM kultūrą puoselėjančios mokyklos mokiniams tai buvo nesudėtinga, nes per mokslo metus mokiniai gauna daug informacijos iš savo mokytojų, mokslininkų ir kitų ekologiją propaguojančių žmonių, taigi pranešimai buvo įdomūs ir informatyvūs. Reziumuoti išgirstą informaciją tikriausiai labiausiai tiktų Gabijos teiginys - ,,Planetos B nėra!”.

Virginija Svinkūnienė.


Spausdinti  
Image