Korupcijos prevencija

Švarios rankos ─ rami sąžinė

 

Korupcija (lot. corruptio – „gadinimas“, „papirkimas“) – piktnaudžiavimas patikėta galia siekiant asmeninės naudos. Gruodžio 9─oji – Tarptautinė antikorupcijos diena, minima visame pasaulyje kasmet nuo 2004 metų. Šią dieną minėjome ir mūsų gimnazijoje.

Gruodžio 10-tąją mokykloje vyko integruota istorijos─etikos pamoka "Švarios rankos ─ rami sąžinė", kurią vedė istorijos mokytoja Laimutė Arlauskaitė ir etikos mokytoja Danutė Sasnauskienė. Mokytojos papasakojo apie korupciją, jos prevenciją, demonstravo trumpą filmą, paruošė klausimų, kuriuos aptarėme ir pristatėme grupėse. Mokinių nuomone, tokios integruotos pamokos paįvairina mokyklinę kasdienybę, praplečia žinių bagažą.

Aistė Čepulevičiūtė (IIb kl.)
Paulina Stasiukynaitė (IIb kl.)


Spausdinti  
Image