Korupcijos prevencija

Gimnazijos mokinės – plakatų konkurso „Mes – prieš korupciją“ nugalėtojos

Gruodžio 9 dieną Lietuvos Respublikos Seime buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Šia proga buvo apdovanoti trys geriausių antikorupcinių plakatų konkurso „Mes - prieš korupciją“ autoriai.

Konkurse dalyvavo beveik 300 dalyvių iš 39 savivaldybių. Konkurso organizatoriai mokiniams siūlė kurti plakatus apie prekybą įtaka, piktnaudžiavimą tarnyba, kyšininkavimą, korupciją žiniasklaidoje ir sporte. Nugalėtojomis tapo dvi mūsų gimnazijos mokinės - Gytautė Barzdžiūtė (2b kl.) ir Raimonda Miliūtė (4e kl.). Abi mokinės kartu su dailės mokytoja Dalia Vėžiene 2016 metais keliaus į Europos parlamentą Belgijoje. Merginų plakatai bus atspausdinti ir demonstruojami įvairiose valstybinėse institucijose ir organizacijose.

Dalia Vėžienė


Spausdinti  
Image