Įteikti pažymėjimai VGTU klasei

Gegužės 30 d. VGTU klasės mokiniams, išklausiusiems paskaitas ir atlikusiems laboratorinius darbus, buvo įteikti VGTU klasės baigimo pažymėjimai, liudijantys apie universitete įgytas žinias bei įgūdžius.

Sudarėme sąlygas darbų pristatyme ir pažymėjimų įteikime dalyvauti ne tik VGTU klasių mokiniams, bet ir visiems susidomėjusiems. Pasveikinti mokinius ir įteikti pažymėjimus atvyko VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė.

VGTU klasės gimnazistai pristatė fizikos, biochemijos ir transporto inžinerijos atliktus laboratorinius darbus. Jie teigė, kad įgijo naujų žinių iš ne tik iš fizikos srities, bet ir biochemijos bei transporto inžinerijos. Dirbant laboratorijose gauti praktiniai įgūdžiai sustiprino teorines žinias, susiejo praktiką su teorija. Gimnazistams buvo suteikta galimybė klausytis universiteto dėstytojų paskaitų, dalyvauti bendruosiuose užsiėmimuose bei VGTU organizuojamuose renginiuose. Siekiama, kad VGTU klasės mokiniai ateityje rinktųsi studijuoti technologinius bei fizinius mokslus, geriau pažintų studijų procesą ir galimybes universitete. Mokiniai įgijo studentiškos patirties, kuria pasidalino su bendraminčiais gimnazijoje.

Mokinius ruošė fizikos mokytoja metodininkė Irena Ribinskienė, biologijos mokytoja metodininkė Rasa  Zubrickienė ir technologijų mokytojas ekspertas Artūras Puidokas.