Naujienos

,,Naktis mokykloje'24"

,,Naktis mokykloje'24"

Norime pasidalinti dar keliomis akimirkomis iš renginio

,,Naktis mokykloje'24"! 🌑✨ Taip pat ir padėkoti renginio rėmėjams: Alytaus kultūros centras, Alytaus sporto ir rekreacijos centras ⚽️🏊‍♂️ Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, Mona'si namų desertai 🧁 Alfa klasė, UAB Statrama, Kristalų namai, Tarzanija 🌳 Alytaus turizmo informacijos centras ✈️ Alytaus kraštotyros muziejus. Esame be galo dėkingi ir renginio lektoriams: Martynui Astikui, Matui Šarkui, Justinai Jančiauskaitei, Miglei Masionytei, Viktorijai Petkevičiūtei, LŠS karininko A. Juozapavičiaus rinktinei, Danui Zymonui, Airūnei Keršytei, Erikai Radionovaitei, Martynui Vyturiui, Edvinui Česnuliui, Miglei Majauskaitei, Robertai Vaikšnoraitei 🤓💃 Ir už visas įamžintas akimirkas dėkojame Augustei, Leonorai, Pauliui ir Kamiliui 📸

Image