Naujienos

XXXIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiada

XXXIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
2024 m. vasario mėn. 14 d.
Alytaus Dzūkijos mokykloje vyko XXXIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados ,,Neginkluoto pasipriešinimo keliu į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą ir įtvirtinimą (1953-1993 m.)“ II etapas (Alytaus miesto).
Sveikiname Mykolą Gervę, Alytaus Jotvingių gimnazijos IIIb klasės mokinį, užėmusį II vietą Alytaus mieste ir laimėjusį teisę atstovauti Alytaus miestą respublikinėje Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje (mokinį paruošė istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė).
Pirmą vietą užėmė Taja Tamkevičiūtė, Alytaus Adolfo Ramanausko –Vanago gimnazijos IVa kl. mokinė ( mokytoja metodininkė Asta Šulcienė).
Antrame etape mieste taip pat dalyvavo Domantas Šarka IVb kl.(VI vieta, mokinį paruošė istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė ) ir Justas Pikūnas IIIa kl. (mokinį paruošė istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė). III respublikinis Lietuvos mokinių istorijos olimpiados etapas vyks
2024 m. balandžio mėn. 6 - 7 dienomis Kėdainiuose. Mykolui Gervei linkime sėkmės.👏🏻Laimutė Arlauskaitė, Virginija Svinkūnienė
Image