Naujienos

Gimnazistai išbandė inovatyvią sporto mokslo laboratoriją

Gimnazistai išbandė inovatyvią sporto mokslo laboratoriją

Spalio 25 d. Jotvingių gimnazijoje svečiavosi Lietuvos sporto universiteto (LSU) mokslininkų komanda, kuri atvyko su inovatyvia mobiliąja sporto mokslo laboratorija, sukomplektuota iš pažangiausių technologinių sprendimų. Pristatė universiteto studijų programas.

Laboratorijos tikslas - didinti moksleivių ir visuomenės supratimą apie kryptingai valdomo fizinio aktyvumo raidą ir naudą fizinei bei psichinei sveikatai, efektyvinti sveikatinimo ir treniravimo programas.

Gimnazistai turėjo progą išbandyti inovatyvią testavimo įrangą fizinio pajėgimo matavimui. Buvo atliekami tokie testai, kaip kūno kompozicijos, funkcinių judesių, kojų raumenų galingumo ir 20 m bėgimo vertinimą naudojant laiko registravimo elektroniką.

Gautų testavimo rezultatų pagrindu bus teikiamos rekomendacijos.

Šis LSU ir Jotvingių gimnazijos bendradarbiavimas prasidėjo prieš pora metų fizinio ugdymo mokytojos Daivos Dunčikienės iniciatyva, siekiant skatinti moksleivių fizinį pajėgumą ir aktyvesnį judėjimą.

 

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Dumčikienė

Image