Naujienos

Komandos formavimo išvyka į Vilnių

Komandos formavimo išvyka į Vilnių
Saulėtą rugsėjo 28-osios dieną, 3a klasės mokiniai
su klasės auklėtoja Virginija Svinkūniene išriedėjo sostinės link.
Pirmoji išvykos stotelė – pabėgimo kambarys „Labirintai“. Šis pabėgimo kambarys iš trečiokų reikalavo didelio komandinio darbo ir veikimo kartu, na, o kai kurie išdrįso pažvelgti baimei į akis. 3a klasė iš šio kambario išėjo kupina įvairiausių emocijų ir potyrių. Po nelengvo iššūkio, mokiniai keliavo iš arčiau susipažinti su Užupio respublika, jos istorija ir pasigrožėti šios Vilniaus dalies gatvelių vaizdais. Vilniaus senamiestis niekada nenuvilia - visada galima rasti  dar nerastų vietelių iš kurių nesinori išeiti:)   Kelionės namo metu, klasė dalinosi savo dienos įspūdžiais su klasės auklėtoja. Visi grįžo šiek tiek pavargę, tačiau laimingi, pasisėmę naujų patirčių, geriau pažinę vieni kitus  ir įgiję komandos formavimo įgūdžių.
Nuotraukos: Smiltės Smaidžiūnaitės ir Justinos Siaurukaitės.
Jaunoji žurnalistė Gustė Mikalonytė, 3a
 
 
Image