Naujienos

Europos kalbų diena 2023

Europos kalbų diena 2023

Rugsėjo 26-ąją dieną suskambėjo nušurmuliavo Europos kalbų diena, kurios tema buvo „Metų laikai“.

Jau į pirmąją pamoką jotvingiečius vaidindamos metų laikus žaismingai įvairiomis kalbomis kvietė kalbų mokytojos su mokiniais. Lietuvių kalbos mokytoja Ingrida Vilkinienė parengė radijo laidą apie kalbas. Vokiškai, rusiškai ir angliškai nuskambėjo humoristinės orų prognozės, pertraukų metu buvo galima pasiklausyti dainų įvairiomis kalbomis apie metų laikus ir orus, televizorius transliavo mokytojų interviu apie kalbas, o ilgosios pertraukos metu vyko konkursas, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti puikiais prizais. Taigi, dar kartą sveikiname šauniausius Jotvingių genties narius:

· Geriausius eilėraščius anglų k. sukūrė Gabija Baranauskaitė (IIIc kl.) ir Vakarė Raškauskaitė (IVa kl.).

· Už angliško kryžiažodžio sprendimą apdovanotos Stela Chaleckaitė (IIIb kl.)ir Viltė Kursevičiūtė (IIId kl.).

· Angliškus posakius ir patarles tiksliausiai išvertė Kamilis Raklevičius (IIa kl.).

· Dainų konkursą laimėjo Lėja Lučiūnaitė (IIIe kl.).

· Rusų kalbos užduotis puikiausiai atliko Justas Pikūnas (IIIa kl.).

Su meile - užsienio kalbų mokytojos.

Image