Naujienos

Jotvingių gimnazijos mokinių prezidento inauguracija

Jotvingių gimnazijos mokinių prezidento inauguracija

Po kelių dienų konkurencinės kovos ir demokratiškų rinkimų rugsėjo penkioliktą dieną Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko Dovydo Sviklo inauguracija į mokyklos mokinių prezidentus.

Salėje susirinkus jotvingių genčiai buvo pasveikintas II b klasės mokinys Dovydas Sviklas tapęs gimnazijos prezidentu. Tradiciškai renginio pradžioje skambant gimnazijos himnui į sceną iškilmingai įnešta vėliava, šalia kurios naujasis prezidentas ir priėmė priesaiką, o vėliau mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas oficialiai įšventino naująjį prezidentą uždėdamas jam špagą ant peties. Direktorius palinkėjo atsakingai atlikti demokratiškai išrinkto prezidento pareigas ir garsinti gimnazijos vardą Alytaus mieste.

Renginio pradžioje nebuvo užmiršti ir kiti kandidatai, kurie šiais metais siekė prezidento posto, t. y., Viltė Kursevičiūtė (III d), Akvilė Kastigovaitė (II b) ir Martynas Vyturys (II a). Kadangi rinkiminės kovos jau užmaršty, buvę konkurentai papildys Dovydo komandą ir per visus šiuos mokslo metus į Jotvingių gimnaziją įneš naujų idėjų ir vykdys jau turimas.

Dovydą tradiciškai pasveikino klasės draugai ir auklėtoja Erika Balynienė, jie linkėjo sėkmingo ir kūrybingo darbo. Ypač maloni staigmena buvo Dovydo Sviklo mamos atvykimas į inauguraciją. Ji kalbėjo, jog pasitiki savo sūnumi, žino, kad jis gali visada padaryti daugiau ir kad tikrai pateisins jotvingių genties lūkesčius.

Linkime Dovydui ir jo komandai vesti jotvingių gentį dar nematytais keliais ir mokslo metus pradėti su visu pajėgumu!

Akvilė Kastigovaitė ir Viltė Kursevičiūtė, jaunosios Jotvingių gimnazijos žurnalistės

Image