Naujienos

Nacionalinis dainų festivalis ,,Dainos iš tremties"

Nacionalinis dainų festivalis ,,Dainos iš tremties"
Balandžio 28 d. Vokalinės studijos merginos Agnė Gustaitytė ir Meida Raškevičiūtė,
vadovaujamos muzikos mokytojos Daivos Miklaševičienės, dalyvavo respublikiniame dainų festivalyje „Dainos iš tremties“. Šis festivalis Varėnoje vyko jau penktąjį kartą. Tradiciniame respublikiniame renginyje dalyvavo daug garbių svečių, tarusių sveikinimo žodį, tarp kurių - Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato vadovas Ronaldas Račinskas. Į festivalį atvyko įvairūs vokaliniai kolektyvai iš 23 Lietuvos mokyklų. Šiemet buvo suskaičiuota 300 dalyvių. Renginyje prisiminti ne tik skausmingi Lietuvos istorijos įvykiai, dėmesio sulaukė ir karas Ukrainoje. Mūsų gimnazijos merginų duetas atliko jautrią partizanų dainą ,,Mėnulis tikras tėvas jo". Festivalio dalyviai buvo apdovanoti Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje padėkos raštais bei simbolinėmis dovanomis.
Tai buvo ne tik dainų festivalis, bet ir puiki istorijos pamoka.
Straipsnį parašė IVa klasės mokinė Meida Raškevičiūtė 
 

 
Image