Naujienos

Kaip gimnazistai gamtą stebėjo Metelių regioniniame parke

Kaip gimnazistai gamtą stebėjo Metelių regioniniame parke

Šiandien, balandžio 27d. Jotvingių gimnazijos mokiniai vykdė gamtos stebėjimus jau kitoje saugojamoje teritorijoje- Metelių regioniniame parke.

Šiai teritorijai jaučiame itin didelius sentimentus- tai mūsų kasmetinių gamtos tiriamųjų stovyklų ( šiemet vyks birželio 7-8-9 dienomis) vieta. Šiandien gi čia mokiniai tik kelias valandas skyrė žygiui Dusios ežero pakrantės miškais, aplankėme ir savo aukštapelkę. Jau dabar žinome, kad identifikavome bent 40+ skirtingų augalų, gyvūnų ir grybų rūšių ir nuėjome virš 10 000 žingsnių. Dar mokykloje aptarėme Dusios, Metelio ir Obelijos susiformavimo aplinkybes ir pasiruošėme fosilijų paieškai, tai beveik visi mokiniai parsivežė ir po vieną kitą kriauklainio gabalėlį. Pabaigai, susipažinome su Lankytojų centro ekspozicija ir apibendrinome savo šios dienos patirtį. Žygio užduotis rengė bei mokinius konsultavo mokytojos Lina Rutkauskaitė ir Eugenija Baciuškienė. Kelionė finasuota Alytaus miesto savivaldybės lėšomis.

Biologijos mokytoja LIna Rutkauskaitė

 

Image