Naujienos

Dailės olimpiada „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“

Dailės olimpiada „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“

Balandžio 20 – 21 dienomis Marijampolėje vyko respublikinė 29- oji dailės olimpiada „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“.

Olimpiadoje dalyvavo ir Alytų atstovavo 4 klasės mokinė Miglė Masionytė. Mokiniai turėjo atlikti klasės darbą, pagal olimpiados temos potemę - „Žaidžiu, kaip niekada dar nežaidžiau“. Vyko kūrybinių darbų pristatymai vertinimo komisijai, portfolių aptarimas ir namų darbų vertinimas. Visi dalyvavome choreografijos pamokoje „Kūno išlaisvinimo improvizacijoje“. Ekskursijoje po Marijampolę susipažinome su gatvės menu ir MALONNY (Marijampolė, Londonas, Niujorkas) projekto pristatymu. Miglė džiaugėsi vienoje vietoje sutikusi tiek bendrų pomėgių turinčių mokinių ir suradusi naujų draugų.

Dailės mokytoja Dalia Vėžienė

Image