Naujienos

Miesto dainų festivalis ,,Panemunės gaida"

Miesto dainų festivalis ,,Panemunės gaida"
Balandžio 18 dieną Alytaus Panemunės progimnazijoje vyko
po kelių metų pertraukos sugrįžęs XXII-asis dainų festivalis ,,Panemunės gaida".  Renginyje dalyvavo 20 kolektyvų iš Alytaus miesto bei svečiai iš rajonų. Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė ir atliko dainą festivalio pradininkė buvusi muzikos mokytoja ekspertė Birutė Eišmontienė. Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos solistės Agnė Gustaitytė ir Meida Raškevičiūtė, vadovaujamos muzikos mokytojos metodininkės Daivos Miklaševičienės. Jos atliko Lino Adomaičio dainą „Žalioj tyloj“. Ir vėl mokiniams buvo smagu dalyvauti puikiame dainų  festivalyje.
Visi festivalio dalyviai bei juos paruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis iš Lietuvos Respublikos Seimo.  Visus kolektyvus suvienijo bendra daina - ,,Mano namai". 
Dėkojame mūsų gimnazijos merginoms už gražiai atliktą dainą. 
Straipsnį parašė IVa klasės mokinė Meida Raškevičiūtė
 
Image