Naujienos

XXXII respublikinėje Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje

XXXII respublikinėje Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje

Balandžio 6-7 dienomis Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko XXXII-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados III etapas, kurio tema: „Lietuva 1795-1864 m.“ Olimpiadoje dalyvavo ir Alytaus Jotvingių gimnazijos IVA klasės mokinė Beatričė Zykutė.

Mokinę istorijos olimpiadai ruošė istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė. Olimpiadoje dalyvavo 78 jaunieji istorikai iš visos Lietuvos, geriausiai pasirodę II ture savo rajonuose. Po labai iškilmingo ir nuotaikingo olimpiados atidarymo, mokiniai 2 val. sprendė užduotis, o mokytojai dalyvavo seminare, kur buvo pristatyti Lietuvos leidyklų nauji istorijos vadovėliai, ugdymo turinio naujovės. Moksleiviai ne tik pasitikrino istorijos žinias ir įgūdžius, bet ir praplėtė akiratį, susipažino su kitų gimnazijų atstovais.

 

Virginija Svinkūnienė, istorijos mokytoja metodininkė  

 

Image