Naujienos

I-oji vieta mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laisvės ir taikos siekis: Ukraina – Lietuva“

I-oji vieta mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laisvės ir taikos siekis: Ukraina – Lietuva“

Sveikiname Gabrielę Baukytę, 2a klasės mokinę, tarptautinėje parodoje savo amžiaus grupėje užėmusią I – ąją vietą!

Mokinę ruošė dailės mokytoja metodininkė Dalia Vėžienė.

Šių metų pradžioje paskelbtame Alytaus miesto savivaldybės mokyklų ir Kremenčuko miesto (Ukraina) švietimo įstaigų mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laisvės ir taikos siekis: Ukraina – Lietuva“ dalyvavo 383 Alytaus miesto mokiniai. Jų darbus vertino specialiai konkursui sudaryta vertinimo komisija. Parodos, kurioje eksponuojama aštuonios dešimtys geriausių alytiškių darbų, atidarymas vyko 2023 m. kovo 10 d. Jame dalyvavo Ukrainos ambasadoriaus Lietuvoje pirmasis sekretorius llia Zvenyhorodsky, Alytaus miesto savivaldybės vadovai, Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai, konkurso nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai. Toks pat mokinių piešinių konkursas vyko ir Kremenčuke. Jame dalyvavo 399 šio miesto mokiniai. Geriausias aštuonias dešimtis ukrainiečių darbų išvysime gegužės 10 d., kuomet Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje bus atidaryta Kremenčuke vykusio švietimo įstaigų mokinių kūrybinių darbų konkurso „Laisvės ir taikos siekis: Ukraina – Lietuva“ paroda. Tą pačią dieną Kremenčuke bus atidaryta šiame konkurse dalyvavusių Alytaus miesto mokinių darbų paroda.

Dailės mokytoja metodininė Dalia Vėžienė

Image