Naujienos

Žygis „1990 žingsnių Kovo 11-ajai“

Žygis „1990 žingsnių Kovo 11-ajai“

Vidzgirio gyvenamojo rajono ugdymo įstaigas bendrai veiklai sujungė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas minėjimas – žygis ,,1990 žingsnių Kovo 11-ajai”. 

Po trumpo minėjimo prie Jotvingių gimnazijos, kurio metu gimnazistai ir svečiai iš ,,Drevinuko“ mokyklos-darželio drauge giedojo himną, klausėsi gimnazijos direktoriaus Donato Vasiliausko ir ,,Drevinukomokyklos-darželio direktorės Jurgitos Kamandulienės sveikinimų, istorijos mokytojo Vytauto Skendelio minčių apie Nepriklausomybės vertę, dainavo linksmas ir patriotiškas dainas. Gimnazistai džiaugsmingai sutiko ,,Drevinuko“ dainelę.

Mojuodami vėliavomis ėjome į 1990 žingsnių žygį stadione. Pirmuosius praleidome „Drevinuko“ mokyklos mokinius, o stadione sutikome Vidzgirio progimnazijos vaikus, darželių ,,Du gaideliai“ ir ,,Linelis“ auklėtinius ir tada įsiliejome į gražią vėliavomis pasipuošusių ,,žygeivių“ minią. Maloniai nustebino ir nudžiugino šalia esančių namų languose ir balkonuose eisenos dalyviams vėliavomis mojuojantys gyventojai.    

Idėja organizuoti bendrą ugdymo įstaigų žygį pernai kilo Vidzgirio progimnazijai, o šiemet jį tiesiog pratęsėme įtraukdami ir kitas ugdymo įstaigas.

Audinga Sudvajūtė-Janynaitė, jaunoji Jotvingių gimnazijos žurnalistė.

Image