Sveikiname olimpiados laimėtojus

2023 m. vasario mėn. 23 d. Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko XXXII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados ,,Lietuva 1795-1864 metais“ II etapas (Alytaus miesto).

Vertinimo komisijos pirmininkė istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė, nariai: istorijos mokytojai metodininkai Virginija Svinkūnienė, Vytautas Skendelis ir Vidzgirio progimnazijos istorijos mokytojas metodininkas Petras Karčiauskas. Sveikiname Beatričę Zykutę, Alytaus Jotvingių gimnazijos IVa klasės mokinę, užėmusią II vietą Alytaus mieste ir laimėjusią teisę atstovauti Alytaus miestą respublikinėje Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje (mokinę paruošė istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė). Pirmą vietą užėmė Arnas Margelis, Putinų gimnazijos IIIa kl. mokinys ( mokytoja metodininkė Onutė Marčiulaitienė). Antrame etape taip pat dalyvavo Kamilė Dvareckaitė IIf kl.(V vieta) ir Laura Miglinaitė IIId kl. Mokines paruošė istorijos mokytojos metodininkė Laimutė Arlauskaitė. III respublikinis Lietuvos mokinių istorijos olimpiados etapas vyks 2023 m. balandžio mėn. 6 - 7 dienomis Kaune, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje. Beatričei Zykutei linkime sėkmės.

Vertinimo komisija: Laimutė Arlauskaitė, Virginija Svinkūnienė ir Vytautas Skendelis