Naujienos

„Saldžios Kalėdos“

„Saldžios Kalėdos“
Artėja pačios gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos. Tai laikas, kai kažkas atsitinka nepaprastai stebuklingo,
su tylių apmąstymų akimirkomis, ypatingais prisiminimais. Ir ta šv. Kalėdų magija užburia mus visus. Ir visai nesvarbu, kiek mums metų, gruodį tampame mažais vaikais – laukiame Kalėdinio stebuklo. Šiandien gimnazijoje lankėsi lopšelio-darželio „Du gaideliai“ vaikučiai su savo mokytojomis. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Romanovienė svečius supažindino su gimnazija, jos erdvėmis, pakvietė visus į technologijų kabinetą, kur su mokytoja Jūrate Puidokiene, II c klasės mokinėmis ir socialine pedagoge Jolita Peleckiene kūrė saldžią šv. Kalėdų magiją – kepė imbierinius sausainius. Mažieji džiaugėsi pabuvę gimnazistais.
 
Jūratė Puidokienė, technologijų mokytoja,
Jolita Peleckienė, socialinė pedagogė.
 
 
 
Image