Naujienos

Gera, oi, gera, tikrai gera, kai artėja pačios gražiausios metų šventės

Gera, oi, gera, tikrai gera, kai artėja pačios gražiausios metų šventės

Kalėdos – stebuklų, dovanų ir gražios bendrystės metas, todėl į tradicinį koncertą mokytojus pakvietė muzikos mokytoja Daiva Miklaševičienė ir talentingi Jotvingių gimnazijos mokiniai.

Kalėdinis koncertas mokytojams prasidėjo daina ,,Gera“, ją atliko gimnazijos merginų ansamblis. ,,Gera, oi, gera, ..., tikrai gera, kai artėja pačios gražiausios metų šventės“,– sakė vedėja Justina. Jai pritarė Meida: ,,Gera, kai visi: ir mokiniai, ir mokytojai dalijasi gražiausių metų švenčių laukimu“. Jausmus visada sustiprina nuoširdi daina, todėl gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas padovanojo savo dainą.

Muzika turi ir stebuklingų galių, pasvajoti buvo galima, kai skambėjo Džono Lenono daina ,,Imagine“, atliekama Paulinos.  Kalėdos – gerumo, norų išsipildymo metas, tad labai tiko ir patiko merginų ansamblio daina ,,Nupiešk man laimę“. „ Žalioj tyloj“ dainą dovanojo abiturientės Meida ir Agnė, o technologijų mokytoja Jūratė Puidokienė su merginomis kolegas pradžiugino simbolinėmis dovanėlėmis. Subtilia birbynės muzika mokytojus išlydėjo trečiokas Armandas.

Šis susitikimas – tai gerų jausmų, puikaus laiko drauge, gerumo ir pagarbos vieno kitam metas. ,,Nuoširdžiai ačiū“, – sako gimnazistams ir kolegoms Jotvingių gimnazijos mokytojai.

Jaunoji gimnazijos žurnalistė Meida Raškevičiūtė.

Image