Naujienos

Paskaita apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją

Paskaita apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją

Gruodžio 13 d. Jotvingių gimnazijoje lankėsi buvusi mūsų mokyklos prezidentė Emilija Gaidytė,

šiuo metu dirbanti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos ir žalos mažinimo srityje. Ji susitiko su X klasės mokiniais. Vykusio susitikimo tikslas – mokinių sąmoningumo, susijusio su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu didinimas, kritinio mąstymo stiprinimas ir pagalbos prieinamumo aptarimas. Susitikimo metu mokiniams pristatytos rizikos, susijusios su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu, šių medžiagų vartojimo ilgalaikiai poveikiai, šiuolaikinės nelegalių psichoaktyviųjų medžiagų rinkos keliami iššūkiai jaunam žmogui. Taip pat pristatyti būdai, kaip galima padėti draugui, susiduriančiam su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo problema; pagalbos jaunam asmeniui galimybės ir būdai, kaip reaguoti, jeigu kiti daro įtaką vartoti šias medžiagas. Tikime, kad susitikimo metu mokiniai įgavo vertingų žinių, kurios leis priimti sąmoningus ir į jų sveikatą nukreiptus sprendimus.

 

Kūno kultūros mokytoja Daiva Dunčikienė

Image