Naujienos

Kalėdinę dvasią kuriame kartu!

Kalėdinę dvasią kuriame kartu!

Gruodžio 13-tą dieną etikos mokytoja Danutė Sasnauskienė

kartu su dailės mokytoja Dalia Vėžiene ir su grupele abiturienčių apsilankė Alytaus vaikų dienos centre ,,GALI", kuriame artimiau susipažino su vaikų dienos centro veikla, pabendravo ne tik su vaikais, su kuriais kartu gamino kalėdinius žaisliukus, tačiau ir centro mažosiomis letenėlėmis - žiurkiukais, o po eglute paliko saldžių ir vertingų dovanėlių. Viena iš jų - du nuostabūs dailės darbai, nutapyti mūsų gimnazijos moksleivių Miglės Masionytės (IVf) ir Indrės Rimšaitės (IIIa).

Dėkojame vaikų dienos centrui ,,GALI" už šiltą priėmimą, Miglei bei Indrei už nuostabius darbus ir visai gimnazijos mokinių bendruomenei už saldžias dovanėles vaikams ir centro letenėlėms!

 

Mokytojos Danutė Sasnauskienė ir Dalia Vėžienė.

 

Image