Naujienos

Eglutės įžiebimo ir kalėdinio laikotarpio paskelbimo šventė

Eglutės įžiebimo ir kalėdinio laikotarpio paskelbimo šventė

Gruodžio pirmą dieną aktų salėje vyko eglutės įžiebimo ir kalėdinio laikotarpio paskelbimo šventė.

Salėje aštuonios mūsų gimnazijos aktyvistės pristatė Robertos  Vaikšnoraitės (IVf) sukurtą šokį pagal kalėdines dainas. Šiame renginyje taip pat dalyvavo ir mūsų gimnazijos prezidentas – Gajūnas Dabušinskas, bet ne visi jį greitai surado, nes prezidentas persikūnijo į Kalėdų senelį. Jis, Airūnė Keršytė (IVe) bei Viktorija Petkevičiūtė (IVe) žiūrovams pristatė nuotaikingą kalėdinį vaidinimą.

Renginio nuotaiką praskaidrino Ib klasės mokinė Akvilė Kastigovaitė ir jos atliekama daina „Jingle bells”. Šventėje visus žiūrovus nustebino ir paslaptinga jotvingiškių roko grupė, tai jos debiutas, o trys kūriniai, kuriuos atliko naujai suburtas kolektyvas, prikaustė žiūrovų dėmesį ir sulaukė nuoširdaus įvertinimo.

Dėkojame renginio organizatoriams už ne tik įžiebtą eglutę, bet ir už gerą bei šventišką nuotaiką renginio metu, taip pat ir „įžiebtą“ šypseną Jotvingių gimnazijos bendruomenės veiduose!

Dėkojame šokėjoms: Rūtai Majauskaitei ir Agnei Gustaitytei (IVa), Rūtai Pekarskaitei (IIIa), Karolinai Kalėdaitei (IIIe), Rūtai Nedzinskaitei (IId), Vakarei Freitakaitei (IIe), Deimantei Ališauskaitei ir Gabrielei Batulevičiūtei (IVf).

Jaunoji žurnalistė Gintarė Sartanavičiūtė

Image