Naujienos

Respublikinis partizanų dainų festivalis ,,Laisvės kelias"

Respublikinis partizanų dainų festivalis ,,Laisvės kelias"

Lapkričio 24 dieną Vokalinės studijos merginos Agnė Gustaitytė (IVa) ir Meida Raškevičiūtė (IVa),

vadovaujamos muzikos mokytojos Daivos Miklaševičienės, dalyvavo Respublikiniame partizanų dainų festivalyje „Laisvės kelias“. Jau dvyliktą kartą vykstantis festivalis kvietė dalyvius ir svečius iš visos Lietuvos. Renginyje dalyvavo daug svečių, tarp kurių - Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato vadovas Ronaldas Račinskas, pasveikinęs dalyvius ir organizatorius. Skambėjo ne tik moksleivių atliekami kūriniai - dainą dovanojo ir Druskininkų tremtinių ir politinių kalinių choras. Mūsų duetas atliko puikiai žinomą jausmingą dainą ,,Rudens naktis sustojo". Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šios gyvos istorijos pamokos.

Muzikos mokytoja Daiva Miklaševičienė

 

 

 

Image