Minėjome Tolerancijos dieną

Lapkričio 16-ąją mūsų gimnazijoje ilgosios pertraukos laikas buvo išnaudotas ypač prasmingai

- pirmojo aukšto fojė vyko renginys, skirtas Tolerancijos dienai paminėti. Jį vedė abiturientės: IVe klasės mokinė Airūnė Keršytė ir IVa klasės mokinė Rosita Lekavičiūtė. Minėjimą pianino skambesiu pradėjo Shade Rebekka Kozak, visus susirinkusiuosius nuostabia daina nudžiugino IIb klasės mokinė Aivija Sinkevičiūtė. Vyko šaunus žaidimas ,,Ką publika žino apie toleranciją?", kurį sužaidusiems moksleiviams ir mokyklos darbuotojams buvo įteiktos saldžios dovanėlės. Minėjimą vainikavo ir publiką kaip reikiant išjudino IVa klasės mokinės Meida Raškevičiūtė ir Agnė Gustaitytė, atlikusios jau klasika tapusią garsiosios grupės ABBA dainą - ,,Mamma Mia".

Ačiū tariame prie šio renginio įgyvendinimo prisidėjusioms mokytojoms: istorijos ir pilietiškumo mokytojai Laimutei Arlauskaitei, muzikos mokytojai Daivai Miklaševičienei ir etikos mokytojai Danutei Sasnauskienei. Taip pat tariame Ačiū šauniesiems garsistams Andriui Rakauskui ir Armandui Stepanavičiui!