Naujienos

Pilietiškumo pamokos „Savanorystė: nuo miegojimo ant mokyklos grindų iki ofiso stalo“

Pilietiškumo pamokos „Savanorystė: nuo miegojimo ant mokyklos grindų iki ofiso stalo“

Pilietiškumo pamokas IIa ir IIb klasėse vedė Lietuvos moksleivių sąjungos regioninių reikalų koordinatorė Gabija Češkevičiūtė.

Gabija papasakojo, kad pati jaunimo organizacijose savanoriauja jau 6 metus, kultūros sektoriuje savanorystės patirtis – treji metai, taip pat ji yra pravedusi apie šimtą mokymų savanorystės tema. Lektorė papasakojo apie Lietuvos moksleivių sąjungos veiklą, jaunimo galimybes aktyviai veikti. Savanorystė duoda patirtį, draugus, naujas galimybes, o galimybių savanoriauti yra daug – moksleivių organizacijos, bendruomenių ir socialinių paslaugų centrai, gyvūnėlių prieglaudos ir kt. Pamoką užbaigė smagi viktorina ir prizai laimėtojams.

Istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė

 

Image