Naujienos

Man visada reikia kažko nauja bei kūrybinės veiklos

Man visada reikia kažko nauja bei kūrybinės veiklos

Tikriausiai mažai kas žino, kad mūsų gimnazijoje pradėjo dirbti nauja projektinio darbo specialistė Jūratė Vilmanienė. Kviečiame su ja susipažinti iš arčiau.

Jotvingių gimnazija norėtų labiau su jumis susipažinti. Papasakokite apie save plačiau.  

Sveiki, esu Jūratė, gimiau ir augau Alytuje. Studijavau Kaune ir Vilniuje, bet širdis vis traukė į Alytų, tad grįžau į šį jaukų ir žalią miestą. Baigusi studijas pradėjau dirbti valstybės tarnautoja ir taip nepastebėjau, kaip pralėkė keleri metai. Turiu du žavius vaikus – berniuką ir mergaitę, su jais netenka nuobodžiauti 🙂. Kadangi dukra jau pradinukė, tenka kartoti mokyklos kursą iš naujo. 

Kaip kilo noras dirbti projektinio darbo specialistės darbą?

          Pastaruosius metus vis kildavo mintis, kad jau metas keisti darbą ir jo specifiką, kad reikia kažko nauja ir kūrybiškesnės veiklos. Pamačiusi darbo skelbimą projektinio darbo specialistės pozicijai labai susidomėjau. Giliai širdyje visada žavėjo mokyklos, vaikystėje norėjau dirbti mokytoja. Skaičiau skelbimo reikalavimus kokius dešimt kartų, bandžiau suprasti, ar būsiu tinkama šiai pozicijai. Paskui draugių padrąsinta pagalvojau: išsiųsiu reikiamus dokumentus, jei nepabandysiu – nežinosiu. Ir štai aš čia 🙂 .

Ar turite kokių išskirtinių pomėgių? Gal kuo nors domitės?

Šiuo metu mano pagrindinis pomėgis – fotografija. Savaitgaliais fotografuoju asmenines šventes ir renginius. Labiausiai patinka fotografuoti portretus, stengiuosi ,,pagauti" emocijas, žiburiukus akyse. Mėgstu skaityti knygas, žiūrėti filmus, keliauti su šeima, būti gamtoje, lankytis kultūriniuose renginiuose. Domiuosi pasąmonės, emocijų galia ir vis labiau suvokiu, kad žmogui viskas įmanoma, kai jis labai nori :)


 Kaip jaučiatės pradėjusi dirbti mūsų gimnazijoje? Kas jums labiausiai čia patinka?

          Iš pradžių buvo nelabai jauku, turbūt kaip ir daugumai naujų mokinių – tiek daug vardų, veidų, koridorių. Bet adaptacija greitai praėjo ir dabar jaučiuosi puikiai (dėkoju puikiam kolektyvui už šiltą bendravimą ir pagalbą). Labiausiai patinka, kad čia vyksta daug puikių renginių, kuriuos galiu fotografuoti ir skleisti informaciją bendruomenei, vilioja bandelės ir jų kvapas...  

Ar turite tikslų, svajonių, kurias norėtumėte įgyvendinti?

Žinoma, tikslų ir svajonių kupina mano galva 🙂 Svajoju suburti fotografų būrelį mokykloje, kuriame galėčiau dalintis žiniomis ir pati tobulėti. Asmeninės svajonės – gyvenimas taikiame pasaulyje,  sveiki šeimos nariai, atostogos šiltuose kraštuose ir malonūs širdžiai darbai.


Džiaugiamės, kad Jotvingių gimnazija turi Jus. Tikimės, kad norinčių tobulinti savo gebėjimus fotografijoje tikrai bus.

Su Jūrate Vilmantiene kalbėjosi jaunoji Jotvingių gimnazijos žurnalistė Gustė Mikalonytė

 

Image