Naujienos

Mokytojų dienos proga - 99 proc. meilės

Mokytojų dienos proga - 99 proc. meilės

Sakoma: vienas vaikas, vienas mokytojas, viena knyga, vienas pieštukas gali pakeisti pasaulį.

Ir Jotvingių gimnazijoje tai vyksta kasdien – Jūs mieli gimnazistai, Jūs brangūs mokytojai esate pasaulio kismo priežastis.

Tarptautinės dienos proga Jotvingių gimnazijos mokiniai suplanavo labai jaukų rytinį mokytojų sutikimą. Įžengus į mokyklą pasitikimo pasipuošę gimnazistai, raudonu kilimu papuoštas takas, skambėjo ovacijos, buvo įteikiamos gėlės O kur dar jaukūs, kupini šilumos žodžiai iš mokinių lūpų, nuoširdžios šypsenos.

Kita staigmenos dalis – koncertas ir nominacijų popietė, kurią vedė Airūnė Keršytė ir Vakarė Freitakaitė. Tardamas žodį mokyklos direktorius pabrėžė, kad mokytojais liekama visam gyvenimui. Šios dienos proga mokyklos mokytojai  buvo apdovanoti Alytaus miesto savivaldybės padėkomis ir dovanomis.

Po oficialiosios dalies mikrofonas buvo perduotas vedėjoms. Mokinių sugalvotos nominacijos šįmet buvo tikrai neeilinės. Metų šypsenos nominacija skirta rusų kalbos ir technologijų mokytojai Laimutei Krisiulevičienei, gimanzistų sprendimu pagrindiniai kavos kompanionai – istorijos mokytojas Vytautas Skendelis ir technologijų mokytojas Artūras Puidokas. Artūras gavo dar vieną nominaciją – metų ralistas. Metų stiliaus ikona tapo matematikos mokytoja Dalė Surdokienė, metų citata priklauso chemijos mokytojai Linai Bieliauskienei. O ji skamba taip: „kaip chemijoj taip ir gyvenime, nors iš tikrųjų tai gyvenime kaip chemijoje, nes chemija tai vienas gyvenimas...“. Šiais metais pati kiečiausia ir aktyviausia mokytoja pripažinta Lina Rutkauskaitė, metų linksmuolis – IT mokytojas Rolandas Bartkus, mylimiausios auklėtojos nominaciją gavo IIb auklėtoja, istorijos mokytoja Virginija Svinkūnienė. Skambiu pavadinimu „verslo guru“ buvo nominuotas direktorius ir verslumo mokytojas Donatas Vasiliauskas, šaltinių eksperte – istorijos mokytoja Laimutė Arlauskaitė.  Renginio metu muzikinį kūrinį pianinu dovanojo IIa klasės mokinė Justina, dainą atliko Ib klasės mokinė Akvilė.

Dėkojame gimnazistams už saldžias dovanėles, ant kurių etikečių puikavosi informacija: 1 proc. produkto ir 99 proc. meilės. Turbūt panašiai yra ir mokytojo darbe, kuriame daug daugiau reikia meilės, empatijos, nei techninių žinių.

Diena baigiasi, emocijos ir akimirkos lieka. Gimnazistų dėka mokytojai šiandien jautėsi itin mylimi ir pagerbti, tegul taip būna ir kiekvieną eilinę mokslo dieną.

Projektinio darbo specialistė Jūratė Vilmanienė

Image