Naujienos

Jotvingiai iš Vilniaus grįžo su ypatingu prizu

Jotvingiai iš Vilniaus grįžo su ypatingu prizu

Rugsėjo 20 dieną, būrys Jotvingių gimnazijos antrokų su kadenciją baigusia prezidente Rosita (juk žinome, kad buvusių prezidentų nebūna) priešakyje buvo Krašto apsaugos ministerijoje, kur viceministras Žilvinas Tomkus įteikė prizą - minosvaidžio tūtą kaip vienai patriotiškiausių Lietuvos mokyklų.

Praeitais metais jotvingių gentis rašė paraišką konkursui ,,Vėliava mokykloms 2021" Gedimino bokšto vėliavai laimėti. Nors vėliava dar ne mūsų, bet į patriotiškiausių penketuką pakliuvome. Esame motyvuoti stengtis toliau. Kpt. Eglė Stankevičiūtė pravedė ekskursiją po KAM, pabuvojome bibliotekoje (buvusiame jėzuitų vienuolyne) ir patraukėme į Vilniaus universitetą.

Mokiniai apsilankė VU Istorijos fakultete, kur charizmatiškasis dr. Norbertas Černiauskas supažindino su studijomis, jaukiais VU kiemeliais ir auditorija. Išvyką užbaigėme pasivaikščiojimu Vilniaus senamiestyje.

Parengė Virginija Svinkūnienė ir Marytė Stasiukynienė

Image