Naujienos

Gerosios praktikos kursai Suomijoje

Gerosios praktikos kursai Suomijoje

“Numbers in a vacuum are dangerous. Or another way to look at it: In benchmarking, context is king.” (Harvard Business Review) 

Šią savaitę mokytojos Lina Račkienė ir Janina Kuchalskienė dalyvauja Erasmus+ programos KA101 projekto „STEAM ugdymo populiarinimas ir įtraukimas, kuriant inovacijų kultūrą mokykloje“ kursuose „Geriausios praktikos lyginamoji analizė“. Pirmąją dieną užsiėmimai vyko Helsinkio centrinėje bibliotekoje Oodi. Andreea Gatman vadovaujami dalyviai kūrė mokytojų kelionės žemėlapį "Kaip galime pavaizduoti šių dienų švietimą". Aptarė silpnų signalų aspektus, ateities scenarijus viduriniam ugdymui, naujų programų įgyvendinimą. Buvo analizuojamos ir lyginamos Ispanijos, Graikijos, Italijos, Kroatijos, Lietuvos ir Suomijos švietimo strategijos.

Erasmus+ programos (KA101 „Asmenų mobilumas mokymosi tikslais“ projektas „STEAM ugdymo populiarinimas ir įtraukimas kuriant inovacijų kultūrą mokykloje“ finansuojamas ES lėšomis. 

 

 

 

Image