Naujienos

Projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ baigimo pažymėjimai Ic klasei

Projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ baigimo pažymėjimai Ic klasei

Bendradarbiaudami  su VDU Žemės ūkio akademija nuo kovo mėnesio iki mokslo metų pabaigos 

1c klasės mokiniai kartu  su auklėtoja, matematikos mokytoja Lina Račkiene bei biologijos mokytoja Rasa Zubrickiene, dalyvavome edukaciniame projekte „Sumanaus moksleivio akademija".

Turėjome 3 nuotolinius užsiėmimus, kuriuos rengė Vytauto Didžiojo universitetas. Jų metu klausėme paskaitas temomis: “ Tvarus vartojimas – ar jis svarbus moksleiviui, verslininkui, inžinieriui, gamtininkui, ekologui?, ”Dirvožemis-gyvybės pagrindas”, “Kas užkoduota augalo lape?” . Sužinojome daug naujų dalykų, taip pat prisiminėme informaciją, kurią jau mokėmės pamokų metu. Užsiėmimo pabaigoje patikrindavome savo žinias testu per programą “KAHOOT” bei pasidalindavome savo įspūdžiais atlikdami trumpas apklausas.
Po nuotolinių paskaitų, teko žinias pritaikyti  ir praktikoje. Birželio 15 dieną vykome į VDU Žemės ūkio akademiją. Mums buvo įdomu ne tik sužinoti ir išmokti naujų dalykų, bet ir susipažinti su VDU Žemės ūkio akademijos aplinka, vieta, kurioje galėtumėme studijuoti,  sutikti daug bendraamžių iš kitų Lietuvos mokyklų. Buvo dar smagiau klausyti paskaitas gyvai: turėjome ragauti liofilizuotus vaisius bei daržoves tada bandyti atspėti, kokį produktą valgome ir įvertinti jų skonį. Kitų paskaitų metu klausėme lektorių, kurie pasakojo apie kraštovaizdžio architektūrą,  bites, taip pat apžiūrėjome studentų darbus.
Visos veiklos mums labai patiko be to tai buvo įdomi patirtis. Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti ,,Sumanaus Moksleivio” projekte ir praturtinti savo žinias. Plačiau galime sužinoti VDU svetainėje

https://zua.vdu.lt/edukacinis-projektas-sumanaus-moksleivio-akademija-unikalus-turinys-ir-2-tukstanciai-dalyviu-is-visos-salies/

PAULINA MORAZAITĖ, 1c klasė.

Image