Naujienos

Jotvingiečiai – Alytaus m. mokyklų mokinių jaunųjų istorikų konkursų 2022 prizininkai

Jotvingiečiai – Alytaus m. mokyklų mokinių jaunųjų istorikų konkursų 2022 prizininkai

Gegužės mėn. 3 d. Alytaus  Likiškėlių progimnazijoje vyko Alytaus miesto 10 kl. mokinių Jaunųjų istorikų konkursas 2022.

Sveikiname  Alytaus Jotvingių gimnazijos  IIe kl. mokinius Andrių Rakauską ir Rūtą Pekarskaitę, užėmusius 3-iąją vietą. Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytojas metodininkas Vytautas Skendelis.

Gegužės mėn. 4 d. Alytaus Dzūkijos mokykloje vyko Alytaus miesto 9 kl. mokinių Jaunųjų istorikų konkursas 2022. Sveikiname  Alytaus Jotvingių gimnazijos  If  kl. mokinę Kamilę Dvareckaitę, užėmusią 2-ąją vietą.  Mokinę konkursui ruošė istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė.  Sveikiname Ib kl. mokinę Pauliną Gudaitytę, užėmusią 3-iąją vietą. Mokinę konkursui ruošė istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė.

Gegužės mėn. 5 d. Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko Alytaus miesto 8 kl. mokinių Jaunųjų istorikų konkursas 2022. Tradicinį konkursą organizavo mūsų gimnazijos istorijos mokytojai metodininkai Laimutė Arlauskaitė (pirmininkė) ir Vytautas Skendelis. Mokinių darbus padėjo vertinti kolegės istorijos mokytojos metodininkės iš Putinų gimnazijos Dalia Miliauskaitė ir Onutė Marčiulaitienė. Dalyvavo 20 mokinių. Sveikiname nugalėtoją – Alytaus Piliakalnio progimnazijos 8 kl. mokinį Mykolą Česnulevičių (mokytoja Svetlana Rudavičienė).

Dėkoju komisijai už darbą.

Istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė

Image