Naujienos

Gimnazistų darbai publikuojami TOLI instituto (JAV) parodoje Holokausto tema

Gimnazistų darbai publikuojami TOLI instituto (JAV) parodoje Holokausto tema

Šiemet TOLI institutas organizavo jau trečią parodą Holokausto tema.

Į ją savo darbus galėjo siųsti mokiniai, kurių mokytojai yra išklausę TOLI instituto kvalifikacijos kėlimo kursus. Mūsų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro koordinatorė Rima Bartkienė yra dalyvavusi šiuose mokymuose, todėl pakvietė etikos mokytoją metodininkę Danutę Sasnauskienę prisijungti ir paskatinti mokinius piešti Holokausto tema. Mokytoja su mokiniais Holokausto temą labai dažnai aptaria pamokose, diskutuoja apie žmogaus teises, jų pažeidimus. Džiugu, kad nemažai mokinių susidomėjo ir sutiko dalyvauti organizuojamoje parodoje. Nuo balandžio 30 dienos su Smiltės Matusevičiūtės (Ic kl.), Rugilės Vencevičiūtės (Ic kl.), Ernesto Sabestino (Id kl.), Augustės Pigagaitės (IIa kl.), Kotrynos Skiragytės (IIb kl.), Kozak Sharonos Deboros (IIIb kl.), Miglės Masionytės (IIIf kl.)  piešiniais galima susipažinti TOLI instituto internetinėje svetainėje https://www.toli.us/art-projects/?fwp_art_projects_location=alytus

R. Bartkienė, D.Sasnauskienė.

Image