Naujienos

Respublikiniame 9–10 klasių mokinių etikos konkurse.

Respublikiniame 9–10 klasių mokinių etikos konkurse.

Sveikiname!

Po dviejų metų pertraukos vyko 9 -10 kl. mokinių etikos konkursas.

Mokiniai atliko keturias užduotis, už kiekvieną atliktą užduotį - teksto analizę, praktinę ir kūrybinę užduotis bei argumentų ieškojimą - buvo skiriama 10 taškų.

Respublikiniame etape dalyvavo net šeši mūsų gimnazijos mokiniai: Paulina Morozaitė (Ic kl.), Aurelija Vilkončiūtė (Ic kl.), Liucija Botvičiūtė (Ic kl.), Justas Pikūnas (Id kl.), Stela Chaleckaitė (Ic kl.) ir Augustė Pigagaitė (IIa kl.).

Mokinių atliktų užduočių vertinimas pasiskirstė tolygiai nuo 28,5 iki 32 taškų. Geriausiai sekėsi Paulinai. Ji surinko 32 taškus ir pateko į geriausių šalies mokinių dvidešimtuką. Sveikinu mokinius ir didžiuojuosi jų iniciatyvumu ir noru ieškoti vis kažko naujo.

„Tu moki matuoti apvalius kūnus, bet kokią figūrą paversti kvadratu, nustatyti atstumą tarp žvaigždžių. Nėra nieko, ko tu negalėtum išmatuoti. <...>“ (A. Seneka).

Etikos mokytoja Danutė Sasnauskienė

Image