Naujienos

Apie kultūrinę sklaidą

Apie kultūrinę sklaidą

Balandžio 8 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė! 

Ji atvežė dovanų – didžiulę fotografiją gražiam ir ilgam prisiminimui apie pirmąsias dramos studijos „Taškas" gastroles Londone, Lietuvos ambasadoje! Spektaklis „Literatūros pamokos" atvėrė kelius į dar neregėto masto kultūrinę sklaidą ir patirtį. Liepos mėnesį gerbiama Alvija pakvietė dalyvauti Pasaulio lietuvių renginiuose, o kitais metais vėl apsilankyti Londone su nauju spektakliu!

Už gražių ir jaudinančių svajonių išsipildymą dėkojame:

Lietuvos Respublikos Ambasada Londone / Lithuanian Embassy in London

Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė

Beautiful Excitement ir Mackevicius Skirmantas Ski už dovanos – fotografijos kūrybinę realizaciją!

Image