Naujienos

Sveikiname Lietuvos mokinių olimpiadų miesto turų prizininkus!

Sveikiname Lietuvos mokinių olimpiadų miesto turų prizininkus!
Sveikiname Lietuvos mokinių geografijos olimpiados miesto etapo prizininkus:
Justą Palšį (III b kl.), laimėjusį pirmąją vietą, ir Eveliną Adomaitytę (IV e kl.), laimėjusią trečiąją vietą.
Mokytojos Eugenija Baciuškienė ir Virginija Klusevičienė.
 
Mantas Miškinis (III b kl.) dalyvavo Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijos LINPRA trimačio projektavimo Solidworks Techninės kūrybos konkurse ir pagal surinktus taškus užėmė antrąją vietą.
Mokytojas Antanas Jaruševičius.
 
Kovo 16 d. Alytaus Putinų gimnazijoje vyko Alytaus miesto technologijų olimpiados II etapas. Joje puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai. Tekstilės grupėje Ingrida Orlinskaitė (II c kl.) atliko kūrybinį darbą „Gyvybės medis“ ir užėmė 2-ąją vietą. Mitybos grupėje Augustė Pigagaitė (II a kl.), pagaminusi ir pristačiusi vieno kąsnio užkandėles, laimėjo 3-iąją vietą. II f klasės mokinys Airidas Paškauskas Konstrukcinių medžiagų grupėje, pagaminęs iš medienos sraigtasparnį, užėmė 2-ąją vietą.
Technologijų mokytojai Jūratė Puidokienė ir Antanas Jaruševičius.
 

Kovo 23 dieną vyko Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkursas, kuriame dalyvavo šeši mūsų mokiniai. Puikiai sekėsi dviem mūsų gimnazistams:

Justas Pikūnas (Id kl.) užėmė 3-iąją vietą I-II gimnazijos klasių grupėje; Dovydas Jonuška (IVb kl.) užėmė ąją vietą III-IV gimnazijos klasių grupėje.

IT mokytoja Janina Kuchalskienė.

 
Image