Naujienos

Jotvingių gimnazija iš Kauno parsivežė pergalę!

Jotvingių gimnazija iš Kauno parsivežė pergalę!
Kovo 24 dieną IIIa klasės mokinės, klasės auklėtoja Lina Petraškienė ir gimnazijos psichologo asistentė Agnė Stančikaitė keliavo į Vytauto didžiojo universitetą Kaune,
kur dalyvavo nacionaliniame konkurse ,,Mano pasaulis- darniai Lietuvai’’. Komandą sudarė: Beatričė Zykutė, Audinga Sudvajūtė, Meda Kuzmickaitė, Rūta Majauskaitė ir Liepa Janušonytė. Merginos varžėsi su kitomis septyniomis geriausiomis Lietuvos gimnazijomis, atsakinėjo į trijų skirtingo sudėtingumo lygių klausimus. Į juos visus vienintelės atsakė teisingai (kas konkurso istorijoje nutiko antrą kartą) ir užėmė pirmąją vietą!
Nugalėtojų komandą ir ją paruošusios mokytojos buvo apdovanotos nuostabiais prizais. Sveikiname ir didžiuojamės nugalėtojomis bei už paruošimą dėkojame mokytojai Rasai Zubrickienei.

 
Image