Jotvingių gimnazija švenčia Kovo 11 – ąją

Pirmoji pamoka ketvirtadienį buvo skirta Kovo 11-osios svarbiausių įvykių prisiminimui, šiai pamokai dalykų mokytojai rinkosi dokumentinius filmus, dainas apie laisvę,

o klasių deleguoti mokiniai, pasipuošę tautine atributika, dalyvavo trumpame minėjime.

Kieme sugiedoję valstybės himną, mokiniai ir mokytojai klausėsi gimnazijos direktoriaus Donato Vasiliausko ir Šaulių Sąjungos atstovės, abiturientės Auksės Savukynaitės  sveikinimo.

Po trumpo minėjimo gimnazistai dalyvavo Laisvės kelio akcijoje su Vidzgirio progimnazija stadione „1990 žingsnių“. Pilietinėje akcijoje dalyvavo per 200 mokinių, deleguotų iš kiekvienos Jotvingių gimnazijos klasės.

Klasės, pasirinkę trispalvės akcentą, Kovo 11 dienos proga fotografavosi atminimui.

Informuoja jaunieji gimnazijos žurnalistai.