Naujienos

Didžiausia bendradarbiavimo pamoka Alytuje „Vasario 16-ji – Valstybės atkūrimo diena“

Didžiausia bendradarbiavimo pamoka Alytuje „Vasario 16-ji – Valstybės atkūrimo diena“

Minėdamos labai svarbią Lietuvos istorijos datą – Vasario 16-ją, Alytaus miesto gimnazijos susijungė į didžiausią nuotolinę bendradarbiavimo pamoką Alytuje.

Buvo pasirinktas mokinių konferencijos metodas, kad mokiniai patys aktyviai prisidėtų prie šios pamokos. Ruošdamiesi konferencijai mokiniai domėjosi savo krašto istorija, Vasario 16-osio aplinkybėmis, ieškojo asmenybių, kurios dirbo, kad Vasario 16-osios akte deklaruotas Lietuvos nepriklausomybės siekis būtų įgyvendintas.

Alytaus Jotvingių gimnazijos mokiniai parengė du pranešimus konferencijai.  Pranešimą ,,Vladas Mironas – palikęs pėdsaką Daugų krašte“ perskaitė Ib klasės mokinės Smiltė Smaidžiūnaitė ir Paulina Gudaitytė (mokytoja Virginija Svinkūnienė). Apie Alytuje dirbusį Justiną Staugaitį: vyskupą, politiką, tautos dvasios ir valstybės puoselėtoją pranešimą parengė ir pristatė Ic klasės mokinės Liucija Botvičiūtė ir Orinta Klimavičiūtė (mokytoja Laimutė Arlauskaitė).

Išklausę pranešimus, Ib ir Ic klasių gimnazistai, kartu su kitų gimnazijų mokiniais pasitikrino savo žinias Kahoot žaidime.

,,Branginkime ir auklėkime Lietuvą toliau, semdamiesi stiprybės iš praeities, kaip sako mūsų tautos himnas“,– sakė Prezidentas Antanas Smetona.

V. Svinkūnienė, L. Arlauskaitė.

Image