Naujienos

SVEIKINAME!

SVEIKINAME!

2022 m. vasario mėn. 3 d. Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko XXXI Lietuvos mokinių istorijos olimpiados ,,Lietuvos Respublika 1926 m. gruodžio 17 d. - 1940 m. birželio 15 d.“ pirmasis etapas.

 Sveikiname keturias  gimnazistes nugalėtojas: Odetą Orlinskaitę  IIIa kl. (I vieta),  Auksę Savukynaitę IVc kl. (II vieta),  Moniką Šuliauskaitę IVc kl. (III vieta), Beatričę Zykutę IIIa kl. (III vieta). IIIa klasės mokines paruošė istorijos mokytoja  metodininkė Virginija Svinkūnienė, o IVc klasės – istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė. Šios mokinės 2022 m. vasario  24 d. 9.00 val. dalyvaus II istorijos olimpiados  etape mieste, kuris įvyks Alytaus „Volungės“ progimnazijoje. Linkime sėkmės.

Istorijos mokytojos metodininkės Laimutė Arlauskaitė ir Virginija Svinkūnienė

Image