Naujienos

Dalyvavome nacionalinėje meninėje konferencijoje

Dalyvavome nacionalinėje meninėje konferencijoje

Sausio 27-oji – Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Ta proga Ariogaloje šeštą kartą vyko nacionalinė meninė konferencija „Istorijos pasakoja...“

Ją organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti  bei Raseinių rajono Ariogalos gimnazija. Renginyje dalyvavo Alytaus miesto Tolerancijos ugdymo centrai, veikiantys Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų, Jotvingių gimnazijose, Piliakalnio progimnazijoje, „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje ir „Drevinuko“ mokykloje-darželyje. Susijungę į vieną komandą alytiškiai parengė ir parodė meninę kompoziciją „Mūsų namai“. Bendras kūrybinis darbas buvo įvertintas labai palankiai. Nuoširdžiai dėkojame Alytaus miesto teatro aktoriui Tomui Pukiui, padėjusiam parengti pasirodymą.

Rima Bartkienė.

Alytiškių meninė kompozicija „Mūsų namai“

Image