Naujienos

Duris atvėrė atnaujinta sporto salė

Duris atvėrė atnaujinta sporto salė

Sausio 26 diena gimnazijos bendruomenei buvo šventinė – vyko atnaujintos gimnazijos sporto salės iškilmingas atidarymas.

„Daugiau kaip keturis dešimtmečius skaičiuojanti  gimnazijos sporto salė iki šiol nebuvo mačiusi jokio remonto. Grindis jau reikėjo keisti, nes jos buvo ne tik nekokybiškos, bet  ir pavojingos. Vykstant intensyviam sportui, sulūžusios grindys siūbavo ir taip buvo išaugusi traumų tikimybė.

Mūsų gimnazija didelė, sportiška. Sustoti ties sporto salės dangos atnaujinimu gimnazijos bendruomenė neketina – šiuo metu Sporto rėmimo fondui teiks projektą dėl krepšinio inventoriaus atnaujinimo, o ateityje sporto bazę atnaujinti ir stiprinti planuoja per kitas projektines veiklas“, – sakė gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas.

Daugiau skaityklite čia

Image