Naujienos

Apie jaunųjų verslininkų sėkmę

Apie jaunųjų verslininkų sėkmę

Iš „Litexpo“ parodų rūmuose vykusios kalėdinės jaunųjų bendrovių „Expo“ mugės alytiškiai parsivežė ne tik nugalėtojų titulą, bet ir antrąją vietą ir dar septynias nominacijas.

Taip pat įvertintas ir daugiau kaip penkerius metus „Junior Achievement“ Dzūkijos regiono vadovo gimnazijos direktoriaus Donato Vasiliausko darbas – jis gavo Europos „Junior Achievement“ vadovo Salvatorės Nigro pasirašytą pasiekimų sertifikatą.

Didžiausia eksporto potencialo, perspektyviausio vienaragio ir geriausio sprendimo verslui bendrove pripažinta Alytaus Jotvingių gimnazijos „Trusty“ bendrovė, sukūrusi kibernetinio saugumo sprendimus pasauliui: dirbtinio intelekto tinklalapių apsaugą, greitesnius svetainės įkrovimus.

sausio 4 d. šiais laimėjimais kartu su jų dalyviais pasidžiaugė ir Alytaus miesto vadovai.

Susitikime su miesto vadovais taip dalyvavo ir viena iš bendrovės „Armelano“ įkūrėjų. Kaip jau žinoma, ši bendrovė kuria daugkartinius maišelius su atšvaitais ir savo pasirinktu dizainu. Ir pernai, ir šiemet ji įvardyta geriausia Dzūkijos moksleivių bendrove ir yra tapusi daugiausiai uždirbusia bendrove.

Panaudota Alytaus miesto savivaldybės informacija ir nuotraukos.

Daugiau skaitykite čia

Image