Naujienos

Integruotose pamokose - apie šventines tradicijas

Snieguotą gruodžio 20 d. rytą Ia klasės mokiniai dalyvavo mokytojų Dalės Surdokienės ir Laimutės Krisiulevičienės  integruotoje matematikos – technologijų pamokoje,

kurioje plačiau sužinojo apie žvakių gamybą bei pritaikė matematikos pamokose įgytas žinias.

Pamokoje dalyvavo Indrė Surdokaitė, kuri laisvalaikiu gamina kvapniąsias žvakes. Dirbdami grupelėse, mokiniai atliko matematinius skaičiavimus, susijusius su žvakės gamyba: skaičiavo jos tūrį, vaško masę bei kvapniojo aliejaus kiekį. Indrė ne tik papasakojo kodėl verta rinktis sojų vašką, bet ir pademonstravo žvakės su kvapniaisiais aliejais lydymosi procesą, kuris atkreipė visų klasės mokinių dėmesį.  Ši integruota pamoka mokiniams patiko, visi noriai atliko užduotis bei stebėjo žvakės gamybos procesą. Dėkojame Indrei už dalyvavimą pamokoje.

Gustė Mikalonytė, 1a klasė, mokytoja Dalė Surdokienė.

Integruota anglų kalbos ir technologijų pamoka ,,Christmas Traditions and Customs in Lithuania“

Gruodžio 17 dieną anglų kalbos mokytoja Erika Balynienė ir technologijų mokytoja Laimutė Krisiulevičienė Ic klasės mokiniams vedė dvi integruotas pamokas ,,Christmas Traditions and Customs in Lithuania“. Integruotų pamokų metu mokiniai dirbdami komandose gamino kalėdinius sausainius ir kūčiukus, Kahoot programėlės pagalba pasitikrino ką žino apie Kalėdų tradicijas ne tik Lietuvoje bet ir kitose pasaulio šalyse bei kūrė Haiku Kalėdų tema. Ic klasės mokiniai Ugnė Bernatavičiūtė ir Benas Kuklierius savo klasės draugams paruošė įdomias prezentacijas anglų kalba apie Šv. Kūčių ir Kalėdų papročius bei tradicinius patiekalus Lietuvoje.

Džiaugiamės, jog mokiniai pamokų metu buvo aktyvūs ir kūrybiški, o gardus sausainių ir kūčiukų kvapas maloniai pasklido mokyklos koridoriuose primindamas, jog artėja pačios gražiausios metų šventės.

Anglų kalbos mokytoja Erika Balynienė.

Image