Naujienos

Anglų kalbos vertimų konkurse

Jotvingių gimnazijoje penktą kartą vyko tradicinis anglų kalbos vertimo konkursas, kuriame dalyvavo 30 I─III gimnazijos klasių mokinių.
Šių metų vertimo tekstai buvo susieti su STEAM tematika (biologija, chemija ir fizika). Kiekvienos grupės geriausi vertėjai gruodžio 7 dieną dalyvavo mūsų organizuotame Alytaus miesto mokyklų vertimo konkurse. Šiemet jame panoro dalyvauti ir keturių progimnazijų 8 klasių mokiniai. Kadangi visi laukiame kalėdinio stebuklo, tekstai vertimui buvo parinkti apie Kalėdas, artimo meilę ir gerumą. Tarp pirmų ir antrų gimnazijos klasių dalyvių geriausi vertimai buvo A.Ramanausko –Vanago gimnazijos mokinių. Mūsų gimnazijos mokinė Audinga Sudvajūtė (IIIa kl.) laimėjo pirmąją vietą (anglų kalbos mokytoja Lina Petraškienė) tarp miesto trečiokų gimnazistų.
Visus darbus vertino anglų kalbos mokytojos Edita Baciuškienė ir Galina Lepešova bei lietuvių kalbos mokytoja Vita Jurčienė.
Sveikiname Audingą ir džiaugiamės visų dalyvavusių mokinių vertimais.
Konkurso organizatorės Edita Baciuškienė ir Galina Lepešova.
Image