Naujienos

Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“

„Prieš tūkstantį metų, mes su kardais, Europą matavome savo žirgais..!" ─ tai frazė, kurią kažkada Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas ištarė vienos valstybinės šventės minėjimo metu ir kuri vėliau virto jau legendine tapusia daina ─ „Jotvingių legenda".

Žodis virto kūnu, daina peraugo į visą gimnaziją subūrusį ir suvienijusį klipą. Ir štai, po poros metų mūsų legenda nepaliko abejingų netgi X faktoriaus teisėjų. Mes tapome TV3 televizijos ir lietuviško tinklo „Norfa" organizuoto konkurso „Muzika suartina" nugalėtojais ir jau netrukus džiaugsimės už 15 000 eurų atnaujinta muzikos klase! Jotvingių legenda skamba visoje Lietuvoje!

Ištrauka iš transliacijos

 Daugiau skaitykite čia

https://www.tv3.lt/naujiena/zmones/paaiskejo-konkurso-muzika-suartina-nugaletojai-x-faktoriaus-ziurovai-isvys-neitiketinus-muzikines-klases-pokycius-n1127798?fbclid=IwAR0GmZ45vNkw3LcNp3ENvCx8fzkyXQ7aSIKks4_NZOadIB_Tg6lutFe7Gak

 

Image